top of page

Zakázková výroba

Toužíte po výjimečném šperku nebo originálním dárku? Společně dojdeme až k tomu pravému pro vás. Vyslechneme vaši představu a vytvoříme návrh, na jehož konci bude jedinečný kousek.

Co to je zakázková výroba

Chcete vědět, jaký šperk dokážeme vyrobit? Odpověď je jednoduchá: jakýkoliv – prsten, náramek, řetízek, přívěsek nebo náušnice. Pracujeme se zlatem i stříbrem. Samozřejmostí je i vyrobení šperku z vámi dodaného materiálu.

Ukázku naší práce si můžete prohlédnout v naší galerii.

2080A5989-Editf.jpg
2080A6000-Editf.jpg

Rozdíl oproti hotovému šperku

Bude-li šperk zhotoven podle vašeho návrhu, bude jediný svého druhu. Váš šperk bude skutečný originál, který na nikom jiném neuvidíte. To ale neznamená, že vás bude stát jmění. Ceny našich kousků začínají na 1000 Kč. Pro přesnou cenu se za námi zastavte, společně projdeme vaše představy a připravíme jedinečný šperk.

Jak vzniká šperk na míru

osobni-schuzka.png

OSOBNÍ SCHŮZKA

Během osobní schůzky nás seznámíte se svými představami – z jakého materiálu bude šperk vyroben, komu bude určen a k jaké příležitosti bude předán.

prace-na-sperku.png

VÝROBA ŠPERKU

Budete-li spokojeni, pustíme se do toho, co umíme nejlépe, a to je samotná výroba. Podle složitosti šperku dokončíme naší práci za 1 - 3 týdny.

navrh-a-cena-sperku.png

NÁVRH A CENA ŠPERKU

Společně navrhneme jeho základní podobu a tu načrtneme. Jakmile bude návrh hotov, předložíme vám cenovou nabídku a předběžný termín zhotovení.

predani.png

PŘEDÁNÍ ŠPERKU

Po dokončení zlatnické práce, se domluvíme na osobní schůzce u nás ve zlatnictví. Následuje zkoušení šperku a jeho předání v krásné krabičce.

Šperky na přání, na zakázku

Kotva 1
bottom of page